Odczynianie klątw i uroków

Klątwa, to negatywna energia magiczna nadana do adresata podczas stosownego obyczaju magicznego. Polega on na tym, iż człowiek komuś niedobrze życzy i ta niechętnie życząca osoba bądź wynajęty przez nią ekspert wymawia w trafnym rytuale magicznym jej typ, długość trwania, kogo on dotyczy i jakiej dziedziny życia. Osobista próba odczynianie klątw i uroków, więc uwolnienia się od tego typu energii następujących z klątw, dokonana przez nieuświadomioną osobę, jest niepożądana, bowiem tego rodzaju postępowanie może spowodować nasilenie się wykonania klątwy oraz szwank na zdrowiu.

Czy magia miłosna jest pewnym kluczem na osiągnięcie czyjejś miłości?

Po magię miłosną sięgają szczególnie osoby, które odnalazły się na znamiennym życiowym zakręcie i tkwią w obliczu rozstania z towarzyszem bądź przypuszczają, że współmałżonek oddala się od nich i dążą zatrzymać go za całkowitą cenę. I tak oczywiście można najprościej uszczegółowić magię miłosną – jako rodzaj na pozyskanie czyjejś miłości, na powrót partnera, na zatrzymanie go przy sobie za wszelką cenę. Czy urok magia miłosna jest stosownym ratunkiem na otrzymanie czyjejś miłości? To otrzymanie czyjejś miłości na siłę, to ujęcie kogoś przy sobie na siłę, to zbudowanie czegoś oszukanego, co dalekie jest od miłości a uchodzi bardziej zniewolenie drugiego człowieka. Na siłę, wbrew jego woli. A gdy go nie dostaniemy, należy zezwolić, żeby ta osoba odeszła. Na nas również gdzieś oczekuje i silna miłość, która się nie zakończy, i prawdziwe zadowolenie, które będzie nadnaturalne w swój normalny sposób i do którego nie będziemy potrzebowali żadnego obrządku ewentualnie zaklęcia.

Najmocniejszy urok sercowy – czarna magia

W naszym życiu występują różnorodne niepozytywne zdarzenia: szczególne zbiegi okoliczności, sprawy, w których ciągle ponosimy straty, zarówno materialne jak i niematerialne, odczucie, iż przez lata tkwisz w sytuacji bez wyjścia, znajdujesz się w zamkniętym kręgu zjawisk, wszelakie dążenia spełzają na niczym, poszukujesz miłości i nieprzerwanie doświadczasz zawodu. Bywa, że całe lata jesteśmy w takim stanie, wierząc, że tak ma być. Prawdopodobnie jesteśmy pod czarem czarnej magii. Magia, to rządzenie energią w różnorakich celach. Jedynie zamysły mogą być różnorodne i możliwość wykorzystania energii. Przyjmuje się więc, iż jeśli ktoś ma niegodne cele i kombinuje energią bez wiedzy i akceptacji osób trzecich, jest to czarna magia. Czarna magia miłosna to nie jedynie sztuka rujnowania innym ludziom, lecz cyklicznie praca terapeutyczna, samoanaliza siebie i własnych postaw. Ocena, która wielokrotnie pozwoli na poznanie, dlaczego nienawidzę tej osoby, dlaczego chcę jej zaszkodzić, czy mam takie prawo, co z tego przyjdzie dla mnie i dla pozostałych? Rzeczywiste próbowanie magii, to sztuka rozkwitu na każdej praktycznej powierzchni etycznej oraz moralnej również, która na tyle polepsza świadomość siebie, świata, zdarzeń, iż niekonieczne są każde przedsięwzięcia fizyczne, wystarczy skumulowana myśl.

Nasza strona odczynianie klątw i uroków zobacz koniecznie.

3 thoughts on “Odczynianie klątw i uroków”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Tagi: ,